پیام ما
همه می گویند
پیشگیری بهتر از درمان است
ما به آن عمل می کنیم
آمار بازدید سایت
  • کل بازدید : 1889917
  • بازدید امروز : 728
  • بازدید دیروز : 705
معرفی واحد
مرکز طب پیشگیری و ارتقاء سلامت رهایش با هدف تامین، حفظ و ارتقاء سلامت افراد، خانواده ها و جامعه شکل گرفته است. متخصصین این مرکز تلاش می نمایند تا با برنامه ریزی و انجام پژوهش هایی در زمینه سلامت، ارزیابی و کاهش عوامل خطر فردی و اجتماعی تهدید کننده سلامت، و آموزش شیوه های زندگی سالم؛ کیفیت زندگی افراد را ارتقاء دهند.
هدف واحد پیشگیری و درمان چاقی، درمان جامع افراد مبتلا به اضافه وزن و چاقی، آموزش شیوه زندگی سالم به منظور حفظ و ارتقاءسلامت، آموزش خودمراقبتی به افراد پس از رسیدن به وزن سالم، و آموزش سفره غذایی سالم می باشد. بطوریکه افراد پس از طی دوره درمان با آگاهی کامل قادر به حفظ وزن مطلوب خود باشند.
در این مجموعه سعی بر آن است که با افزایش آگاهی مراجعین نسبت به مضرات چاقی و عدم تحرک، ایجاد انگیزه مناسب برای حفظ وزن در حد مطلوب، افزایش ورزش و فعالیت بدنی، و تطبیق سفره خانواده با هرم غذایی؛ علاوه بر ارائه رژیم غذایی مناسب با نیاز هر فرد، خود مدیریتی در زمینه حفظ سلامت و اتخاذ شیوه های سالم زندگی را در افراد ایجاد نماییم.
مراجعین به این مجموعه در ابتدا مورد ارزیابی کامل و جامع وضعیت سلامت و مشاوره اختصاصی سلامت قرار گرفته، سپس رژیم غذایی هر فرد بطور اختصاصی و به شیوه ای کاملا علمی و نوین طراحی می گردد. همزمان ورزش های مناسب با وضعیت شخص نیز به او ارائه می گردد.
برنامه غذایی که در این مرکز ارائه می شود کاملا فردی بوده و بسته به شرایط جسمی هر فرد طراحی می گردد. ضمن اینکه برنامه ای ساده و منطبق با سفره خانواده می باشد و به راحتی قابل اجراست. افراد از هیچ گروه غذایی محروم نخواهند شد و به مرور سعی می شود عادات غذایی آنهااصلاح گردد. حرکات ورزشی نیز برحسب شرایط هر بیمار برنامه ریزی می گردد و به مرور طی جلسات مراجعه، به وی آموزش داده می شود.
اعضای تیم درمان چاقی:
دکتر آناهیتا بابک، متخصص پزشکی پیشگیری
خانم پگاه امینی، کارشناس ارشد تغذیه
خانم سحر محمدی، کارشناس ارشد فیزیولوژی ورزش
خانم شکوه ترابی، کارشناس ارشد روانشناسی
 
 
اطلاعات تماس
CONNECT TO MY NEW WEBSITES:
PSYCHOLOGY TODAY
THERAPYTRIBE
لینک تعیین وقت قبلی
Ahmadreza Zamani
تلنـگر !

برای خوشحال بودن راه های بسیاری هست، آنها را پیدا کنید!

ورود به سایت
من رو به خاطر بسپار